فهرست اصلی

دیدنی ها

 خرید « مجموعه کارتون های جیمی نوترون پسر نابغه - دوبله فارسی » از طريق فروتل خرید مجموعه کارتون های جیمی نوترون پسر نابغه - دوبله فارسی, خرید پستی مجموعه کارتون های جیمی نوترون پسر نابغه.........

مجموعه کارتون های جیمی نوترون پسر نابغه - دوبله فارسی

"سری کامل کارتونهای جیمی نوترون پسر نابغه - دوبله فارسی
جیمی نوترون داستان پسر بچه باهوشی است که دست به اختراعات بزرگی می زند. او در بین بچه های مدرسه معروف به پسر کله گنده است.
دو دوستی که همیشه در کنار جیمی هستند کارل و شین که در نقطه مقابل او قرار دارند و اهل علم نیستند…
محصول کشور : آمریکا
مشخصات کامل :
جیمی آیزاک نیوتون پسربچه نابغه کلاس است هرچند که در برخی از ایپزودها وارد دنیای سیاسی هم شده و به شهردار کمک میکند.او همیشه اختراعات خوبی میکند ولی بدلیل کارهای اشتباه خودش و یا دیگران از این اختراعات پشیمان می شود و از این رو از طرف سیندی مورد تمسخر واقع میشود.جیمی سه دوست اصلی دارد:کارل ویزرد ، شین و گادر.
گادر
گادر (goddard) سگی است که جیمی نوترون اختراع کرده و بهرتین دوست او به شمار میرود.او حدود 164 کار(از قبیل اعلام ساعت،فیلمبرداری وقایع،انفجار بمب،پیشنهاد های معقول،کمک ب هاختراع،...)می تواند انجام دهد به جز خرابکاری های خودش!
هاگن نوترون
پدر جیمی نوترون است.او به هیچ وجه مثل پسرش منطقی و باهوش نیست.(از اردک ها لذت می برد،توت فرنگی می خورد،و کلوچه بسیار دوست دارد همه چیز را به سادگی میگیرد،با همسرش دالی موشه! بازی می کند،فراموش کار است و ...)اما خوش قلب و مهربان است.
جودی نوترون
جودی نوترون همسر هاگ نوترون و مادر جیمی نوترون است.اوو به اندازه پسرش با هوش نیست اما از پدرش با هوش تر است.او با منطق به همه چیز نگاه می کند و در بسیاری از ایپزودها آرزو میکند که ای کاش پسرش اینفدر خرابکار نبود.
کارل ویزرد
کارل پسر کند ذهن و بسیار شکمو است.یکی از عناصر اصلی کمدی درآدن اوضاع است.او که بیشتر دردسرها را ایجاد میکند.ساده دل واست و زود گول می خورد.اکثر اوقات نمی داند چه کار کند و براحتی تحت تاثیر جیمی قرار می گیرد.
شین استوز
شین یکی از نزدیکترین افراد به جیمی است.او پسری کله پوک و عاشق سریال تلوزیونی ارباب کهکشان است و شخصیت رئیس بزرگ ر ابسیار گرامی میدارد.شین بر خلاف کارل شکمو نیست و اصلا تحت تاثیر جیمی قرار نمی گیرد با این حال دوست خوبی ست.شاید او خنده دار ترین کاراکتر داستان باشد.
سیندی ورتکـس
سیندی ورتکـس دومین بچه باهوش کلاس بعد از جیمی است.او ب هجیمی حسودی می کند و همیشه با او به رقابت می پردازد.چه در توانایی های سگ ها و چه در پرورش دادن گیاه و چه در جمع کردن پول...سیندی و جیمی به ظاهر از هم بدشان می آیند ولی در باطن هم را دوست دارند.
لیبی
لیبی بهترین دوست سیندی است و علاقه ای وافر به هموسیقی پاپ دارد.او و سیندی همیشه با هم هستند.لیبی در هر زمان برای دفاع از سیندی در برابر جیمی حاضر است.لیبی همچنین دارای یک صدای آوازخوان بلند است که می تواند 6 لیوان را درجا خرد کند.
نیک
نیک یک شخصیت فرعی در کلاس جیمی است.او پسری با ظاهر خلاف و مورد علاقه اکثر بچه های کلاس است."
شماره مجوز: 155/77654

مجموعه کارتون های جیمی نوترون پسر نابغه - دوبله فارسی

کد کالا :    118772

قيمت :  4,500   تومان

 خرید « مجموعه کارتون های جیمی نوترون پسر نابغه - دوبله فارسی » از طريق فروتل

برچسب ها :مجموعه  کارتون  جیمی  نوترون  پسر  نابغه  دوبله  فارسی 

محصولات مرتبط

بخش ها

فروشگاه اگزاوب

بزرگترین فروشگاه آنلاین ایران.
در هرجای ایران خرید کنید و پس از تحویل کالا پول آنرا پرداخت نمائید.

دوستان